Wyposażenie Łazienek - Oferta

 

Armatura Kraków S.A. to znana i ceniona marka na rynku Polskim. Jest wiodącym producentem armatury sanitarnej, armatury wodnej i gazowej oraz grzejników centralnego ogrzewania.

Zaklad Tworzyw Sztucznych "ARTGOS" Spólka Akcyjna jest producentem wyrobów z tworzyw sztucznych, glównie w grupie artykulów gospodarstwa domowego i wybranych wyrobów z grupy pojemników i skrzynek bezprzegrodowych oraz desek sedesowych.

Blanco Germany to wiodący na świecie producent rozwiązań systemowych z zakresu techniki kuchennej, wyposażenie gastronomii i systemów medycznych.

Cersanit S.A. to znany producent wyposażenia do łazienki. Marka dobrze rozpoznawalna w Polsce jak również w Europie środkowo - wschodniej. Główny asortyment produkcyjny to: płytki ceramiczne, ceramika sanitarna, meble łazienkowe, wanny, kabiny natryskowe oraz brodziki.

Marka DEANTE jest synonimem wysokiej jakości produktów wyposażenia łazienek i kuchni, cenionych i chętnie wybieranych przez klientów z Polski oraz z zagranicy. Deante cieszy się opinią rzetelnego i uczciwego partnera handlowego. Świadczą o tym wielokrotnie przyznane tytuły "Przedsiębiorstwo Fair Play", "Gazele Biznesu" i "Solidny Partner".

Elita Sp. z o.o., producent mebli łazienkowych. Firma istnieje na polskim rynku już od 1992 roku. W swojej ofercie prezentuje meble wykonane z najwyższej klasy materiałów, zachowując standardy jakościowe.

Polska firma, produkująca grzejniki już od 1992 roku. Luksusowe i klasyczne grzejniki łazienkowe do centralnego ogrzewania, elektryczne grzejniki łazienkowe, grzałki z termostatami do grzejników.


FERRO S.A. jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od niemal 20 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman.

Franke Polska Sp. z o.o. oferuje ponad 260 modeli zlewozmywaków oraz funkcjonalnego wyposażenia dodatkowego w postaci baterii zlewozmywakowych, sortowników śmieci i akcesoriów kuchennych spełniających najróżniejsze funkcje.

Grupa Geberit jest światowym liderem w technologii sanitarnej. Od czasu założenia w roku 1874, firma zawsze była pionierem w tym sektorze. Konsekwentnie wprowadzają nowe, innowacyjne trendy. Biura Geberit działają w ponad 40 krajach.

Z.P.M.I. GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników. Stelaże do białego montażu w łazienkach oraz wiele innych drobnych akcesoriów niezbędnych przy wykonaniu instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych, C.O. Elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych.

Firma Hydroland jest bezpośrednim importerem armatury sanitarnej, artykułów instalacyjnych do wody, gazu i centralnego ogrzewania m.in. baterii jedno- i dwuuchwytowych o zróżnicowanej stylistyce, grzejników, zestawów natryskowych, zaworów, filtrów i syfonów oraz wężyków przyłączeniowych.

Historia firmy KOŁO zaczęła się 50 lat temu. W ciągu całego tego okresu, przedsiębiorstwo dzięki konsekwentnemu dążeniu do produkowania wyrobów najwyższej jakości, wyrobiło sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych polskich marek w branży wyposażenia łazienek. W 1993 r. KOŁO dołączyło do międzynarodowej grupy Sanitec, co zaowocowało licznymi przemianami i dalszym, dynamicznym rozwojem. Aktualnie Sanitec KOŁO oferuje swoim klientom produkty wyposażenia łazienek marki KOŁO, a także jest dystrybutorem wyrobów KERAMAG. Niemieckie firmy należące do Grupy Sanitec, podobnie jak KOŁO oferują wyroby charakteryzujące się wysoką jakością wykonania i dopracowanym designem.


LAUFEN to niezwykle tradycyjna szwajcarska marka, której osobowość odzwierciedla się w połączeniu wyrafinowanego wzornictwa, jakości oraz funkcjonalności. LAUFEN jest marką segmentu premium należącą do koncernu ROCA, który jest jednym z wiodących producentów ceramiki posiadających globalną sieć dystrybucji.

Oras jest zdecydowanym liderem na rynku skandynawskim oraz jednym z największych producentów baterii w Europie. Grupa posiada fabryki w Finlandii, Norwegii i Polsce, a oprócz tego biura handlowe i przedstawicielstwa w większości krajów europejskich. Siedziba koncernu znajduje się w Raumie w Finlandii.

 

Pyramis Polska Sp. z o.o. powstała w roku 1999 jako pierwsza filia zagraniczna greckiej firmy Pyramis S.A. z siedzibą w Salonikach. Pyramis Polska jest jednym z czołowych dostawców zlewozmywaków ze stali nierdzewnej na rynku polskim.

Firma RAVAK Polska S.A. jest producentem najwyższej klasy wyrobów wyposażenia łazienki. Specjalizuje się w produkcji kabin natryskowych, wanien, brodzików, mebli łazienkowych jak również paneli natryskowych oraz grzejników łazienkowych.

Marka REA zadebiutowała na polskim rynku w roku 1993.
Specjalizuje się w produkcji i imporcie towarów z zakresu Armatury łazienkowej oraz kuchennej. Bazując na wieloletnim doświadczeniu gwarantuje produkty w 100% bezpieczne dla zdrowia oraz niezwykle funkcjonalne.
W ofercie firmy REA znajdą Państwo produkty, które uzupełnią i zaaranżują dowolnie zaprojektowane wnętrze.
Dzisiaj firma REA jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych marek w Polsce, posiadając własne magazyny o łącznej powierzchni ok 30 000 m2, laboratorium badawcze LAP, oraz ponad 1000 stałych odbiorców hurtowych.

ROCA oferuje produkty wyposażenia łazienki, kładąc nacisk na ich design i funkcjonalność. W ofercie firmy znajdują się kompleksowe wyposażenie przestrzeni łazienkowej - ceramika, baterie, stelaże podtynkowe i przyciski, wanny, w tym z hydromasażem, kabiny, brodziki, meble łazienkowe oraz dodatki.

W ofercie SANIT EISENBERG znajduje się około 1000 produktów uszeregowanych w kilka grup asortymentowych: deski sedesowe twarde; duroplast, termoplast. Spłuczki podtynkowe do zabudowy ciężkiej samonośne elementy podtynkowe do montażu ceramiki sanitarnej w systemie karton-gips - element montażowy. Ok 100 typów syfonów np. syfony automatyczne wannowe, bidetowe, pisuarowe, syfony brodzikowe i syfony do umywalek oraz syfony zlewozmywakowe, dolnopułki i górnopułki. Osprzęt do spłuczek ceramicznych i dolnopłuków. Elementy przyłączeniowe: kolanka, prostki itp.


Firma Sanit-Plast jest polską rodzinną fabryką z 20 letnią tradycją, bez żadnego udziału kapitału zagranicznego. Jest największym polskim zakładem produkującym deski sedesowe z polipropylenu i jedynym produkującym w Polsce deski z duroplastu. W swojej ofercie posiada 10 rodzajów desek sedesowych oraz zawory napełniające i spustowe.


Polski producent znanych produktów z branży wyposażenia łazienek. W ofercie firmy Sanplast znajdują się kabiny, wanny, brodziki, drzwi natryskowe, i wiele innych rozwiązań również na indywidualne zamówienie.

W branży sanitarnej Firma SCHED-POL jest liderem w produkcji nośników styropianowych pod wszystkie dostępne modele wanien i brodzików zarówno emaliowanych jak i akrylowych, oraz brodzików akrylowych zintegrowanych z podstawą styropianową. Produkowane wyroby spełniają normy europejskie, co jest podstawą zarówno sprzedaży krajowej, jak i silnego rozwoju eksportu.

Technika instalacyjna firmy Viega jest dziś wytwarzana w sześciu zakładach i stosowana na całym świecie. Producnet najwyższej światowej klasy produktów z zakresu systemów instalacyjnych oraz techniki połączeń, systemów zabudowy podtynkowej, techniki odprowadzenia wody.

Aktualności

30.03.2020
Nowości w ofercie FERRO S.A. - Zachęcamy do zapoznania się z nowościami produktowymi marki FERRO. Na uwagę zasługują kolekcje armatury w jakże ostatnio modnym czarnym kolorze.

Więcej

13.03.2020
LAVEO - przegląd zlewozmywaków - Szeroka oferta modeli, zarówno tych do małych czy dużych kuchni i uniwersalne wzornictwo oraz wyjątkowy materiał sprawiają, że produkty LAVEO będą ozdobą każdego wnętrza.

Więcej

19.02.2020
KOŁO - "NOVA PRO PREMIUM" - Firma KOŁO stworzyła nową kolekcję "NOVA PRO PREMIUM" zachowując spójność oraz nowoczesny design. To wyjątkowa propozycja na rynku, oferująca rozwiązanie do każdej przestrzeni i na każdą kieszeń.

Więcej

Nowości produktowe

Pragniemy Państwu przedstawić szczegółową prezentację nowości produktowych w ofercie marki ROCA.

Więcej

Kolekcja MOZA i MOZA Black to nowoczesne baterie łazienkowe skrojone na miarę najbardziej wymagających Konsumentów.

Więcej

W ofercie firmy FERRO pojawiły się dekoracyjne zestawy grzejnikowe w kolorach: biały, antracyt, chrom.

Więcej

Strona 1 z 2  > >>