Instalacje - Oferta

 

www.afriso.pl AFRISO sp. z o.o. reprezentuje w Polsce Grupę AFRISO - wywodzącego się z Niemiec producenta armatury abezpieczającej i regulacyjnej oraz przyrządów sygnalizujących i pomiarowych. Produkty AFRISO znajdują szerokie zastosowanie w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej oraz w przemyśle. Przyczyniają się do bezpiecznej i efektywnej pracy instalacji grzewczych, olejowych, chłodzących, wentylacyjnych, wody pitnej, ciepłej wody użytkowej itp.

Armatura Kraków S.A. to znana i ceniona marka na rynku Polskim. Jest wiodącym producentem armatury sanitarnej, armatury wodnej i gazowej oraz grzejników centralnego ogrzewania.

Międzynarodowy koncern z siedzibą w Stanach Zjednoczonych zajmujący się produkcją wyrobów z zakresu ogrzewania i techniki sanitarnej, chłodnictwa oraz klimatyzacji, osłony zabezpieczające do różnego typu instalacji.

Przedsiębiorstwo F.P.H.U. ARMAKAN-PVC powstało w 1995 roku i jest producentem systemów kanalizacyjnych kanalizacji wewnętrznej w zakresie średnic od 32 do 110 mm i kanalizacji zewnętrznej w zakresie średnic od 110 do 200 mm.. Wyroby są produkowane z polipropylenu (PP) oraz polichlorku vinylu (PVC) i cały proces produkcyjny odpowiada europejskim normom jakościowym i środowiskowym.

BMETERS POLSKA Sp. z o.o. jest liderem w dziedzinie importu, eksportu, sprzedaży, dystrybucji i serwisu przyrządów opomiarowania, takich jak przede wszystkim liczniki wody, ciepłomierze czy przepływomierze ścieków, a także systemy zdalnego odczytu i akcesoriów instalacyjnych oraz doradztwa w zakresie opomiarowania wody i ciepła.

Polski producent przyłaczy wodnych i gazowych oraz przyłaczy do instalacji solarnych.

FERRO S.A. - jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od niemal 20 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman.

Firma Hydroland jest bezpośrednim importerem armatury sanitarnej, artykułów instalacyjnych do wody, gazu i centralnego ogrzewania m.in. baterii jedno- i dwuuchwytowych o zróżnicowanej stylistyce, grzejników, zestawów natryskowych, zaworów, filtrów i syfonów oraz wężyków przyłączeniowych.


Z.P.M.I. GORGIEL projektuje i wytwarza szeroką gamę wyrobów z branży instalacyjnej takich jak grzejniki łazienkowe, w tym stylizowane dekoracyjne grzejniki do przedpokojów, pokojów, kuchni o niepowtarzalnym wzornictwie a także oferuje kompletny system ogrzewania podłogowego i system montażu rur i grzejników. Stelaże do białego montażu w łazienkach oraz wiele innych drobnych akcesoriów niezbędnych przy wykonaniu instalacji wodnokanalizacyjnych, gazowych, C.O. Elektrycznych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych.

Specjalizacją przedsiębiorstwa jest produkcja artykułów sanitarno-instalacyjnych z tworzyw sztucznych, składających się na kompletne wyposażenie zbiorników spłukujących. Główne produkty to: podtynkowy zestaw spłukujący ORKA, zawory napełniające - boczne, zawory napełniające - oddolne, zawory spustowe, zawory spustowe z funkcją STOP, zawory spustowe dwufunkcyjne 3/6 l oraz akcesoria do spłuczek. Uzupełnieniem oferty stelaży montażowych do przyborów sanitarnych są stelaże: do mocowania umywalki, bidetu, pisuaru oraz uchwytów (np dla niepełnosprawnych).

KME międzynarodowy koncern działający w branży stalowej i należący do KME Group. Jedną z wielu grup asortymentowych wytwarzanych przez KME są systemy instalacji hydraulicznych dla budownictwa.

NMC to międzynarodowy koncern z wieloletnimi tradycjami. Zajmuje się produkcją różnegorodzaju izolacji dla budownictwa, komponenty dla przemysłu, rozwiązania w dziedzinie opkakowań.

Sigma-Li to firma z polskim kapitałem, produkuje ponad 300 rodzajów asortymentów: rury jednorodne PP-R rury stabilizowane kształtki i złączki z gwintami mosiężnymi zawory kulkowe i podtynkowe.

Od 1992 roku TECHNOX Sp.J. prowadzi działalność produkcyjną i handlową w dziedzinie zamocowań budowlanych. Oferuje nie tylko produkt ale także doradztwo i pomoc w zakresie doboru zamocowań dla współczesnych technologii i materiałów budowlanych.

Unipak A/S jest duńskim producentem szeregu artykułów chemiczno-technicznych dla branży instalacyjnej. Pierwszym produktem firmy była pasta uszczelniająca UNIPAK. Pasta od początku okazała się wielkim sukcesem firmy i aż do lat osiemdziesiątych była głównym produktem firmy a Dania największym rynkiem dla produktów z firmy Unipak A/S. Od tego czasu firma przeszła olbrzymią ewolucję i w chwili obecnej ponad 90% produkcji jest eksportowana.

VALSIR Polska S.A. specjalizuje się w produkcji i handlu elementami instalacji sanitarnych i grzewczych z tworzyw sztucznych.

VALVEX S.A. to jakość, niezawodność oraz kreatywność wzorów i technologii. Marka rozpoznawalna jest nie tylko w Polsce ale w całej Europie, Kanadzie i Stanach Zjednoczonych. Specjalnością firmy jest produkcja baterii łazienkowych oraz kuchennych, armatura do instalacji wodnych, gazowych i centralnego ogrzewania.


Technika instalacyjna firmy Viega jest dziś wytwarzana w sześciu zakładach i stosowana na całym świecie. Producnet najwyższej światowej klasy produktów z zakresu systemów instalacyjnych oraz techniki połączeń, systemów zabudowy podtynkowej, techniki odprowadzenia wody.

WILO SE jest jednym z wiodących producentów pomp i systemów pompowych do instalacji grzewczych, chłodniczych i klimatyzacyjnych oraz zaopatrzenia w wodę i odprowadzania ścieków.

Aktualności

30.03.2020
Nowości w ofercie FERRO S.A. - Zachęcamy do zapoznania się z nowościami produktowymi marki FERRO. Na uwagę zasługują kolekcje armatury w jakże ostatnio modnym czarnym kolorze.

Więcej

13.03.2020
LAVEO - przegląd zlewozmywaków - Szeroka oferta modeli, zarówno tych do małych czy dużych kuchni i uniwersalne wzornictwo oraz wyjątkowy materiał sprawiają, że produkty LAVEO będą ozdobą każdego wnętrza.

Więcej

19.02.2020
KOŁO - "NOVA PRO PREMIUM" - Firma KOŁO stworzyła nową kolekcję "NOVA PRO PREMIUM" zachowując spójność oraz nowoczesny design. To wyjątkowa propozycja na rynku, oferująca rozwiązanie do każdej przestrzeni i na każdą kieszeń.

Więcej

Nowości produktowe

Pragniemy Państwu przedstawić szczegółową prezentację nowości produktowych w ofercie marki ROCA.

Więcej

Kolekcja MOZA i MOZA Black to nowoczesne baterie łazienkowe skrojone na miarę najbardziej wymagających Konsumentów.

Więcej

W ofercie firmy FERRO pojawiły się dekoracyjne zestawy grzejnikowe w kolorach: biały, antracyt, chrom.

Więcej

Strona 1 z 2  > >>